EEU-ED2E470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2E470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-ED2E470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: EEU-ED2E470.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-ED2E470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-ED2E470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81759 pcs Datuen fitxa EEU-ED2E470.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ED Ripple Current @ maiztasuna baxua 368mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 920mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUED2E470
P13535
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-ED2E680S
EEU-ED2E680S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 76484 pcs
Deskarga: EEU-ED2E680S.pdf
RFQ
EEU-ED2E470S
EEU-ED2E470S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 68319 pcs
Deskarga: EEU-ED2E470S.pdf
RFQ
EEU-ED2E220
EEU-ED2E220
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Deskarga: EEU-ED2E220.pdf
EEU-ED2E330B
EEU-ED2E330B
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Deskarga: EEU-ED2E330B.pdf
EEU-ED2E470B
EEU-ED2E470B
Deskarga: EEU-ED2E470B.pdf
EEU-ED2E680SB
EEU-ED2E680SB
Deskarga: EEU-ED2E680SB.pdf
EEU-ED2E470SB
EEU-ED2E470SB