EEU-EB1J470S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1J470S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1J470S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-EB1J470Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1J470S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208289 pcs Datuen fitxa EEU-EB1J470S.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1J470S
P13472
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1J470B
EEU-EB1J470B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 701130 pcs
Deskarga: EEU-EB1J470B.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7
EEU-EB1J4R7
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 303423 pcs
Deskarga: EEU-EB1J4R7.pdf
RFQ
EEU-EB1J470SB
EEU-EB1J470SB