EEU-EB1J470BJ
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470BJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1J470BJ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1J470BJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1J470BJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1J470BJ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 680410 pcs Datuen fitxa EEU-EB1J470BJ.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 122.2mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1J470BJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1J470S
EEU-EB1J470S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 208289 pcs
Deskarga: EEU-EB1J470S.pdf
RFQ
EEU-EB1J471B
EEU-EB1J471B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 203497 pcs
Deskarga: EEU-EB1J471B.pdf
RFQ
EEU-EB1J470
EEU-EB1J470
Deskarga: EEU-EB1J470.pdf
EEU-EB1J470B
EEU-EB1J470B