EEU-EB1J470B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1J470B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1J470B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1J470Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1J470B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 701130 pcs Datuen fitxa EEU-EB1J470B.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 122.2mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1J470B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1J3R3H
EEU-EB1J3R3H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 1170886 pcs
Deskarga: EEU-EB1J3R3H.pdf
RFQ
EEU-EB1J470S
EEU-EB1J470S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 208289 pcs
Deskarga: EEU-EB1J470S.pdf
RFQ
EEU-EB1J470BJ
EEU-EB1J470BJ