EEE-HA1A221XP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1A221XP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HA1A221XP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-HA1A221XP.pdf2.EEE-HA1A221XP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EEE-HA1A221XPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HA1A221XP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223457 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HA1A221XP.pdf2.EEE-HA1A221XP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 204mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE4173DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF