EEE-HA1A101WP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1A101WP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HA1A101WP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-HA1A101WP.pdf2.EEE-HA1A101WP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
EEE-HA1A101WPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HA1A101WP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 851646 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HA1A101WP.pdf2.EEE-HA1A101WP.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120.7mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEHA1A101WP
PCE4169TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF