EEE-HA1A220WR
PanasonicPanasonic
EEE-HA1A220WR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-HA1A220WR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Fitxak: 1.EEE-HA1A220WR.pdf2.EEE-HA1A220WR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEE-HA1A220WRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-HA1A220WR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 255019 pcs Datuen fitxa 1.EEE-HA1A220WR.pdf2.EEE-HA1A220WR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 47.6mA @ 10kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE4171DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF