EEE-FK0J133SV
PanasonicPanasonic
EEE-FK0J133SV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FK0J133SV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.EEE-FK0J133SV.pdf2.EEE-FK0J133SV.pdf3.EEE-FK0J133SV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Mezua
EEE-FK0J133SVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FK0J133SV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 13000UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37529 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FK0J133SV.pdf2.EEE-FK0J133SV.pdf3.EEE-FK0J133SV.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.64A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEEFK0J133SV
P122507TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 13000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 13000µF