EEE-FK0J220AR
PanasonicPanasonic
EEE-FK0J220AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FK0J220AR
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.EEE-FK0J220AR.pdf2.EEE-FK0J220AR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEE-FK0J220ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FK0J220AR fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229307 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FK0J220AR.pdf2.EEE-FK0J220AR.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series FK Ripple Current @ maiztasuna baxua 58.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 90mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE4373DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.35 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak Automotive