EEE-FK0J103SM
PanasonicPanasonic
EEE-FK0J103SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEE-FK0J103SM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: 1.EEE-FK0J103SM.pdf2.EEE-FK0J103SM.pdf3.EEE-FK0J103SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
EEE-FK0J103SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEE-FK0J103SM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25216 pcs Datuen fitxa 1.EEE-FK0J103SM.pdf2.EEE-FK0J103SM.pdf3.EEE-FK0J103SM.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series FKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.545A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.06A @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P122486CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF