EEA-GA1A101
PanasonicPanasonic
EEA-GA1A101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-GA1A101
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: EEA-GA1A101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEA-GA1A101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-GA1A101 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 345787 pcs Datuen fitxa EEA-GA1A101.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series GA Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 170.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAGA1A101
P14480
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-FC1V270B
EEA-FC1V270B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1074036 pcs
Deskarga: EEA-FC1V270B.pdf
RFQ
EEA-GA1A220
EEA-GA1A220
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 391356 pcs
Deskarga: EEA-GA1A220.pdf
RFQ
EEA-GA1A101B
EEA-GA1A101B
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL