EEA-FC1V6R8B
PanasonicPanasonic
EEA-FC1V6R8B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-FC1V6R8B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEA-FC1V6R8B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEA-FC1V6R8Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-FC1V6R8B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1655054 pcs Datuen fitxa EEA-FC1V6R8B.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 65mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAFC1V6R8B
EEAFC1V6R8B-ND
Q4320301
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6.8µF eskaerak Automotive