EEA-FC1V6R8
PanasonicPanasonic
EEA-FC1V6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEA-FC1V6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: EEA-FC1V6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
EEA-FC1V6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEA-FC1V6R8 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1263215 pcs Datuen fitxa EEA-FC1V6R8.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series FC Ripple Current @ maiztasuna baxua 42.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 65mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEAFC1V6R8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6.8µF eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEA-FC1V270H
EEA-FC1V270H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1325326 pcs
Deskarga: EEA-FC1V270H.pdf
RFQ
EEA-FC1V6R8H
EEA-FC1V6R8H
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL