ECW-FD2W104JQ
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W104JQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2W104JQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2W104JQ.pdf2.ECW-FD2W104JQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-FD2W104JQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2W104JQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162190 pcs Datuen fitxa 1.ECW-FD2W104JQ.pdf2.ECW-FD2W104JQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.496" L x 0.177" W (12.60mm x 4.50mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2W104JQ
P16703
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.547" (13.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF