ECW-FD2J824KQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J824KQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 630V RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2J824KQ.pdf2.ECW-FD2J824KQ.pdf3.ECW-FD2J824KQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J824KQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J824KQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.82UF 10% 630V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.402" W (17.80mm x 10.20mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2J824KQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.870" (22.10mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.82µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT