ECW-FD2W105J4
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W105J4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2W105J4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2W105J4.pdf2.ECW-FD2W105J4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECW-FD2W105J4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2W105J4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108487 pcs Datuen fitxa 1.ECW-FD2W105J4.pdf2.ECW-FD2W105J4.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.307" W (17.50mm x 7.80mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial Beste izenak PCF1596CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1µF