ECQ-E1395JFA
PanasonicPanasonic
ECQ-E1395JFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1395JFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.9UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-E1395JFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1395JFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.9UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85017 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Series ECQ-E(F)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQE1395JFA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.9µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.9µF