ECQ-E1394KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1394KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1394KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-E1394KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E1394KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1394KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6500 pcs Datuen fitxa ECQ-E1394KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.197" W (17.00mm x 5.00mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E1394
ECQ-E1394KS
ECQE1394KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.39µF