ECQ-E1395KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1395KZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-E1395KZ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.9UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-E1395KZ.pdf
  • Mezua
ECQ-E1395KZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-E1395KZ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.9UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6437 pcs Datuen fitxa ECQ-E1395KZ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.433" W (30.50mm x 11.00mm) Series ECQ-E(K)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak E1395
ECQ-E1395KS
ECQE1395KZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.748" (19.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 3.9µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 3.9µF