ECO-S1VA153DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1VA153DA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1VA153DA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Fitxak: ECO-S1VA153DA.pdf
  • Mezua
ECO-S1VA153DAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1VA153DA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6683 pcs Datuen fitxa ECO-S1VA153DA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series TS-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.485A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1VA153DA
P6668
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 30 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15000µF