ECO-S1VA332BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1VA332BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1VA332BA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Fitxak: ECO-S1VA332BA.pdf
  • Mezua
ECO-S1VA332BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1VA332BA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3431 pcs Datuen fitxa ECO-S1VA332BA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.185A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1VA332BA
P6596
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 121 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 121 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF