ECO-S1VA152BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1VA152BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECO-S1VA152BA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V SNAP
Fitxak: ECO-S1VA152BA.pdf
  • Mezua
ECO-S1VA152BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECO-S1VA152BA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3540 pcs Datuen fitxa ECO-S1VA152BA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series TS-HA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.265A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak ECOS1VA152BA
P7465
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 287 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 287 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF