ECE-A0JKA220I
PanasonicPanasonic
ECE-A0JKA220I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A0JKA220I
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
ECE-A0JKA220Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A0JKA220I fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2550865 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series KA Ripple Current @ maiztasun handia 49.3mA @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak ECEA0JKA220I Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose