ECE-A0JKA330I
PanasonicPanasonic
ECE-A0JKA330I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECE-A0JKA330I
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
ECE-A0JKA330Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECE-A0JKA330I fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2076143 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series KA Ripple Current @ maiztasun handia 64.6mA @ 10kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak ECEA0JKA330I Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECE-A0JKA221
ECE-A0JKA221
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 412052 pcs
Deskarga: ECE-A0JKA221.pdf
RFQ
ECE-A0JKA330
ECE-A0JKA330
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL