CB1A-D-24V
PanasonicPanasonic
CB1A-D-24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1A-D-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Fitxak: CB1A-D-24V.pdf
  • Mezua
CB1A-D-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1A-D-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3780 pcs Datuen fitxa CB1A-D-24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 14 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 28VDC - Nom
Series CB Packaging Bulk
Beste izenak 255-2167
CB1A-D-24V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Diode, Sealed - Fully Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 320 Ohms Coil Power 1.8 W
Bobina korrontea 75.0mA