CB1A-D-12V
PanasonicPanasonic
CB1A-D-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1A-D-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Fitxak: CB1A-D-12V.pdf
  • Mezua
CB1A-D-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1A-D-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6312 pcs Datuen fitxa CB1A-D-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CB Packaging Bulk
Beste izenak 255-2166
CB1A-D-12V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Diode, Sealed - Fully Kontaktuen balorazioa (oraingo) 40A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 103 Ohms Coil Power 1.4 W
Bobina korrontea 117mA