CB1A-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1A-M-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB1A-M-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Fitxak: CB1A-M-12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CB1A-M-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB1A-M-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18624 pcs Datuen fitxa CB1A-M-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 7 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 14VDC - Nom
Series CB Askatu ordua 15ms
Packaging Bulk Beste izenak 255-1828
CB1A-M-12V-ND
CB1AM12V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 40A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 103 Ohms
Coil Power 1.4 W Bobina korrontea 117mA