OD3828-12HBVXC01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3828-12HBVXC01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3828-12HBVXC01A.pdf2.OD3828-12HBVXC01A.pdf3.OD3828-12HBVXC01A.pdf4.OD3828-12HBVXC01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD3828-12HBVXC01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3828-12HBVXC01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 38mm L x 38mm H Series OD3828
RPM - Beste izenak OD3828-12HBVXC01AX
OD382812HBVXC01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD36GJ
OD36GJ
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 3.6 OHM 1/4W 5% AXIAL