OD3828-12HB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3828-12HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3828-12HB.pdf2.OD3828-12HB.pdf3.OD3828-12HB.pdf4.OD3828-12HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD3828-12HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3828-12HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea 7 ~ 14VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 38mm L x 38mm H Series OD3828
RPM 11000 RPM Beste izenak OD3828-12HBX
OD382812HB
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 41.0 dB
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.300A Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD364JE
OD364JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL
Stockean: 4469 pcs
Deskarga: OD364JE.pdf
RFQ
OD36GJE
OD36GJE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 3.6 OHM 1/4W 5% AXIAL
Stockean: 390121 pcs
Deskarga: OD36GJE.pdf
RFQ
OD36GJ
OD36GJ
Deskarga: OD36GJ.pdf
OD3828-12HBVXC
OD3828-12HBVXC
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Deskarga: OD3828-12HBVXC.pdf
OD363JE
OD363JE
deskribapena: RES 36K OHM 1/4W 5% AXIAL
Deskarga: OD363JE.pdf
OD3828-12HB02A
OD3828-12HB02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
Deskarga: OD3828-12HB02A.pdf
OD3828-12HBVXC10A
OD3828-12HBVXC10A
Deskarga: OD3828-12HBVXC10A.pdf
OD3828-12HBVXC02A
OD3828-12HBVXC02A
Deskarga: OD3828-12HBVXC02A.pdf
OD3828-12HBVXC01A
OD3828-12HBVXC01A
Deskarga: OD3828-12HBVXC01A.pdf
OD365JE
OD365JE
deskribapena: RES 3.6M OHM 1/4W 5% AXIAL
Deskarga: OD365JE.pdf
OD3828-12HB01A
OD3828-12HB01A
Deskarga: OD3828-12HB01A.pdf
OD365J
OD365J