OD3828-12LB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD3828-12LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD3828-12LB01A.pdf2.OD3828-12LB01A.pdf3.OD3828-12LB01A.pdf4.OD3828-12LB01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD3828-12LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD3828-12LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea 7 ~ 14VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 38mm L x 38mm H Series OD3828
RPM 7000 RPM Beste izenak OD3828-12LB01AX
OD382812LB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 28.0 dB
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.200A Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD3828-12HBVXC01A
OD3828-12HBVXC01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Stockean: 8898 pcs
Deskarga: OD3828-12HBVXC01A.pdf
RFQ
OD3828-12HBVXC5
OD3828-12HBVXC5
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 9395 pcs
Deskarga: OD3828-12HBVXC5.pdf
RFQ
OD3828-12LB
OD3828-12LB