OD1238-24HS02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HS02A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-24HS02A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-24HS02A.pdf2.OD1238-24HS02A.pdf3.OD1238-24HS02A.pdf4.OD1238-24HS02A.pdf
  • Mezua
OD1238-24HS02Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-24HS02A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 2800 RPM Energia (Watts) 7.00W