OD1238-24HHBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HHBXC01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-24HHBXC01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-24HHBXC01A.pdf2.OD1238-24HHBXC01A.pdf3.OD1238-24HHBXC01A.pdf4.OD1238-24HHBXC01A.pdf
  • Mezua
OD1238-24HHBXC01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-24HHBXC01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea 12 ~ 28VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 3800 RPM Energia (Watts) 14.40W
Beste izenak OD1238-24HHBXC01AX
OD123824HHBXC01A
OD1238PT-24HHBXC01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 52.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.600A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 154.0 CFM (4.31m³/min)
Produktu erlazionatuak
OD1238-24HHBXC02A
OD1238-24HHBXC02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Stockean: 4895 pcs
Deskarga: OD1238-24HHBXC02A.pdf
RFQ
OD1238-24HHB
OD1238-24HHB
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE