OD1238-24HS
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD1238-24HS
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD1238-24HS.pdf2.OD1238-24HS.pdf3.OD1238-24HS.pdf
  • Mezua
OD1238-24HSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD1238-24HS fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6521 pcs Datuen fitxa 1.OD1238-24HS.pdf2.OD1238-24HS.pdf3.OD1238-24HS.pdf
Zabalera 38.50mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series OD1238
RPM 2800 RPM Energia (Watts) 7.00W
Beste izenak OD1238-24HSX
OD123824HS
OD1238PT-24HS
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 43.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.320A