S8VM-15005D
Omron Automation and SafetyOmron Automation and Safety
S8VM-15005D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8VM-15005D
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: S8VM-15005D.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 379 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 379 pcs
  • Mezua
S8VM-15005Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8VM-15005D fabrikatzailea Omron Automation and Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 379 pcs Datuen fitxa S8VM-15005D.pdf
Tentsioa - Lan egitea 150W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 6.32" L x 1.54" W x 3.25" H (160.5mm x 39.1mm x 82.5mm) Series S8VM
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) Potentzia (Watts) - Portu bakoitzeko -
Irteerako konfigurazioa 1 Beste izenak S8VM15005D
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating) Muntaketa mota DIN Rail
Fabrikatzailearen zatia zenbakia S8VM-15005D Lineako araudia 81%
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eginbideen pinuak 27A
Zabaldutako deskribapena Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 27A 85 ~ 264 VAC Input Eraginkortasuna -
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)