S8VM-15005C
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-15005C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8VM-15005C
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: S8VM-15005C.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
S8VM-15005Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8VM-15005C fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 3314 pcs Datuen fitxa S8VM-15005C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.32" L x 1.48" W x 3.25" H (160.5mm x 37.5mm x 82.5mm)
Series S8VM Energia (Watts) 150W
Beste izenak S8VM15005C
Z2496
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 27A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 27A Homologazioak CE, cULus, cURus, VDE