S8VM-15005
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S8VM-15005
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W
Fitxak: S8VM-15005.pdf
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Stock egoera 442 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
  • Mezua
S8VM-15005ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S8VM-15005 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 442 pcs Datuen fitxa S8VM-15005.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.32" L x 1.48" W x 3.25" H (160.5mm x 37.5mm x 82.5mm)
Series S8VM Energia (Watts) 150W
Beste izenak S8VM15005 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 27A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 27A Homologazioak CE, cULus, cURus, VDE
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S8VM-15012C
S8VM-15012C
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Stockean: 364 pcs
Deskarga: S8VM-15012C.pdf
RFQ
S8VM-10024D
S8VM-10024D
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 100W
Stockean: 622 pcs
Deskarga: S8VM-10024D.pdf
RFQ
S8VM-15005D
S8VM-15005D
fabrikatzaileak: Omron Automation and Safety
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 150W