MK2PD-I-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MK2PD-I-DC12
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Fitxak: MK2PD-I-DC12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MK2PD-I-DC12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MK2PD-I-DC12 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3435 pcs Datuen fitxa MK2PD-I-DC12.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.8 VDC
Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 250VAC, 250VDC - Max
Series MK Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MK2PDIDC12 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Diode, Mechanical Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 95 Ohms
Coil Power 1.5 W Bobina korrontea 126mA