MK2PD-I-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MK2PD-I-DC110
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Fitxak: MK2PD-I-DC110.pdf
  • Mezua
MK2PD-I-DC110ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MK2PD-I-DC110 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6605 pcs Datuen fitxa MK2PD-I-DC110.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 88 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 16.5 VDC
Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 250VAC, 250VDC - Max
Series MK Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MK2PDIDC110 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Diode, Mechanical Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 110VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 7.3 kOhms
Coil Power 1.5 W Bobina korrontea 15.1mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MK2P2-I AC110
MK2P2-I AC110
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V