MK2P-S-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MK2P-S-DC48
Fabrikatzaileak / Marka: Omron Automation & Safety
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Fitxak: MK2P-S-DC48.pdf
  • Mezua
MK2P-S-DC48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MK2P-S-DC48 fabrikatzailea Omron Automation & Safety
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4279 pcs Datuen fitxa MK2P-S-DC48.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal) Tentsio aldatzea 250VAC, 250VDC - Max
Series MK Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak MK2PSDC48 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Mechanical Indicator, Test Button Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver (Ag)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 48VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.63 kOhms
Coil Power 1.5 W Bobina korrontea 29.5mA