RW1S0BAR240JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR240JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S0BAR240JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD
Fitxak: RW1S0BAR240JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RW1S0BAR240JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S0BAR240JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62402 pcs Datuen fitxa RW1S0BAR240JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Series RW Erresistentzia 240 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 J-Lead Beste izenak RW1S0BAR240JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.141" (3.58mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 240 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW1S0BAR200JE
RW1S0BAR200JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD
Stockean: 21504 pcs
Deskarga: RW1S0BAR200JE.pdf
RFQ
RW1S0BAR300JE
RW1S0BAR300JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD
Stockean: 18763 pcs
Deskarga: RW1S0BAR300JE.pdf
RFQ
RW1S0BAR240J
RW1S0BAR240J
deskribapena: RES 0.24 OHM 5% 1W J LEAD
Deskarga: RW1S0BAR240J.pdf
RW1S0BAR240JE
RW1S0BAR240JE