RW1S0BAR200JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR200JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S0BAR200JET
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD
Fitxak: RW1S0BAR200JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RW1S0BAR200JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S0BAR200JET fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55965 pcs Datuen fitxa RW1S0BAR200JET.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Series RW Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 J-Lead Beste izenak RW1S0BAR200JETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.141" (3.58mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW1S0BAR150J
RW1S0BAR150J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.15 OHM 5% 1W J LEAD
Stockean: 19207 pcs
Deskarga: RW1S0BAR150J.pdf
RFQ
RW1S0BAR200JT
RW1S0BAR200JT
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD
Stockean: 3931 pcs
Deskarga: RW1S0BAR200JT.pdf
RFQ
RW1S0BAR200J
RW1S0BAR200J