RW1S0BAR300JE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR300JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S0BAR300JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD
Fitxak: RW1S0BAR300JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RW1S0BAR300JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S0BAR300JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.3 OHM 5% 1W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18763 pcs Datuen fitxa RW1S0BAR300JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Series RW Erresistentzia 300 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.141" (3.58mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Konposizio Wirewound