D75K1K0E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D75K1K0E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 75W
Fitxak: D75K1K0E.pdf
  • Mezua
D75K1K0Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D75K1K0E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4360 pcs Datuen fitxa D75K1K0E.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD75K1K0E
OHD75K1K0E-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.000" (152.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 1 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D75K12KE
D75K12KE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W
Stockean: 4972 pcs
Deskarga: D75K12KE.pdf
RFQ
D75K1K0
D75K1K0
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 75W