D75K12KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D75K12KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W
Fitxak: D75K12KE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
D75K12KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D75K12KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4972 pcs Datuen fitxa D75K12KE.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 12 kOhms
Energia (Watts) 75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD75K12KE
OHD75K12KE-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.000" (152.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 12 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D75K1K0E
D75K1K0E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 75W
Stockean: 4360 pcs
Deskarga: D75K1K0E.pdf
RFQ
D75K10RE
D75K10RE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 75W
Stockean: 4961 pcs
Deskarga: D75K10RE.pdf
RFQ
D75K12K
D75K12K
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W