D75K15KE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D75K15KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 75W
Fitxak: D75K15KE.pdf
  • Mezua
D75K15KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D75K15KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 15K OHM 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4295 pcs Datuen fitxa D75K15KE.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Dividohm®210 Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHD75K15KE
OHD75K15KE-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 6.000" (152.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Deskribapen zehatza 15 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length