172-E37-112-001
NorCompNorComp
172-E37-112-001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E37-112-001
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: 172-E37-112-001.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E37-112-001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E37-112-001 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 3051 pcs Datuen fitxa 172-E37-112-001.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 1537MNE
39E09M
39E09M-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A