172-E37-112-011
NorCompNorComp
172-E37-112-011 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E37-112-011
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: 172-E37-112-011.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
172-E37-112-011ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E37-112-011 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 18799 pcs Datuen fitxa 172-E37-112-011.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 2537ME
49E09M
49E09M-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal