172-E37-111-911
NorCompNorComp
172-E37-111-911 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 172-E37-111-911
Fabrikatzaileak / Marka: NorComp
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: 172-E37-111-911.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
172-E37-111-911ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 172-E37-111-911 fabrikatzailea NorComp
Kopurua eskuragarri 3973 pcs Datuen fitxa 172-E37-111-911.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Series 172-E
Packaging - Beste izenak 1937ME
29E09M
29E09M-ND
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A