UVZ1H222MHH
NichiconNichicon
UVZ1H222MHH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1H222MHH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1H222MHH.pdf2.UVZ1H222MHH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVZ1H222MHHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1H222MHH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6910 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1H222MHH.pdf2.UVZ1H222MHH.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.6905A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose