UVZ1H2R2MDD1TA
NichiconNichicon
UVZ1H2R2MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1H2R2MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1H2R2MDD1TA.pdf2.UVZ1H2R2MDD1TA.pdf
  • Mezua
UVZ1H2R2MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1H2R2MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 333750 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1H2R2MDD1TA.pdf2.UVZ1H2R2MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 40mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16212-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2.2µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVZ1H221MPD1TD
UVZ1H221MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 227657 pcs
Deskarga: UVZ1H221MPD1TD.pdf
RFQ
UVZ1H2R2MDD
UVZ1H2R2MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL